BEOGRAD

Učitelj tehnike TM: Branko Čičić
e-pošta: branko.cicic@gmail.com
mob.: (069) 21 94 563

Učitelj tehnike TM: Daliborka Janić
e-pošta: daliborka.life@gmail.com
mob.: (063) 10 333 60

Daliborka Janic TM Teacher
Dragan Kordic TM Teacher

Učitelj tehnike TM: Dragan Kordić
e-pošta: dragan@maharishi.rs
mob.: (064) 49 62 309

Učitelj tehnike TM: Dragutin Mićanović
e-pošta: guta999@gmail.com
mob.: (063) 853 44 14

Dragutin MIcanovic TM Teacher

Učitelj tehnike TM: Dragutin Vukićević
mob.: (063) 821 88 12

Učitelj tehnike TM: Emina Herceg
e-pošta: herceg472@gmail.com
mob.: (063) 86 59 110

Emina Herceg, TM Teacher

Učitelj tehnike TM: Goranka Prelević
e-pošta: gorankaprelevic@gmail.com
mob.: (063) 236 365

Učitelj tehnike TM: Ljubomir Kojo
e-pošta: lj.kojo@gmail.com
mob.: (064) 13 20 141

LjubomirKojo
Maja Popov TM Teacher

Učitelj tehnike TM: Maja Popov
e-pošta: majayoga@gmail.com
mob.: (063) 55 89 81

Učitelj tehnike TM: Mara Gluhajić
mob.: (063) 120 92 37

Mara Gluhajic TM Teacher

Učitelj tehnike TM: Marija Petrović
e-pošta: marija@maharishi.rs
mob.: (064) 29 80 147

Učitelj tehnike TM: Milan Nikolić
e-pošta: milann.sunrise@gmail.com
mob.: (061) 25 55 566

Učitelj tehnike TM: Milan Popov
e-pošta: milan.popov108@gmail.com
mob.: (063) 77 10 609

Učitelj tehnike TM: Milija Petrović
e-pošta: milija@maharishi.rs
mob.: (064) 19 72 602

Učitelj tehnike TM: Milovan Čolić
e-pošta: universe108@mail.ru
mob.: (062) 15 83 441

Učitelj tehnike TM: Mirjana Stojanović
e-pošta: mirjanaserbia@yahoo.com
mob.: (063) 19 48 850

MIrjana Stojanovic
Natasja Cicic, TM Teacher

Učitelj tehnike TM: Natasja Čičić
e-pošta: natasja.cicic@gmail.com
mob.: (060) 75 00 722

Učitelj tehnike TM: Predrag Kovačević
e-pošta: pkopedja@gmail.com
mob.: (063) 218 359

Slavica Hinic TM Teacher

Učitelj tehnike TM: Slavica Hinić
e-pošta: slavica.hinic@gmail.com
mob.: (064) 12 12 845

Učitelj tehnike TM: Srđan Bajalica
e-pošta: srdjan.bajalica@gmail.com
mob.: (064) 22 13 56

Učitelj tehnike TM: Vladimir Čobić
e-pošta: cobicvladimir@gmail.com
mob.: (069) 14 99 892

Učitelj tehnike TM: Vladimir Negovanović
e-pošta: vladanego@gmail.com
mob.: (069) 13 14 315

Zoran Mirjanic TM Teacher

Učitelj tehnike TM: Zoran Mirjanić
e-pošta: tmzoran@gmail.com
mob.: (063) 65 91 61

Učitelj tehnike TM: Žarko Trišić
e-pošta: ajurvedacentar@gmail.com
mob.: (065) 33 99 339

Zarko Trisic TM Teacher

BELA CRKVA

Goran Daniela TM Teachers

Učitelji tehnike TM: Goran i Danijela Stamenković
e-pošta: szrsatva@gmail.com
mob.: (060) 08 51 088

KRAGUJEVAC

Učitelj tehnike TM: Milivoje Vučković
e-pošta: milivoje@gmail.com
mob.: (063) 486 095

LAZAREVAC

MirjanaStojanovic

Učitelj tehnike TM: Mirjana Stojanović
e-pošta: mirjanaserbia@yahoo.com
mob.: (063) 19 488 50

MLADENOVAC

Učitelj tehnike TM: Dragutin Mićanović
e-pošta: guta999@gmail.com
mob.: (064) 13 20 309

Dragutin Micanovic

NOVI SAD

Borivoje Dukic

Učitelj tehnike TM: Borivoj Đukić
e-pošta: bora@maharishi.net
mob.: (064) 20 85 873

Učitelj tehnike TM: Dejan Berbatović
e-pošta: dtula021@yahoo.com
mob.: (064) 259 55 69

Dejan Berbatovi, TM Teacher

Učitelj tehnike TM: Jadranka Ardalić
e-pošta: jadrankayoga@gmail.com
mob.: (063) 52 33 56

Učitelj tehnike TM: Milica Miladinović
e-pošta: mlc.miladinovic@gmail.com
mob.: (064) 46 08 901

Učitelj tehnike TM: Željko Vučković
e-pošta: zeljkovuckovic12@gmail.com
mob.: (063) 813 30 62

PANČEVO

Učitelj tehnike TM: Zoran Mirjanić
e-pošta: tmzoran@gmail.com
mob.: (063) 65 91 61

Zoran Mirjanic

SENTA

Oto Soeregi

Učitelj tehnike TM: Oto Šoregi
e-pošta: soregi.otto@gmail.com
mob.: (063) 19 91 507

SREMSKI KARLOVCI

Dinko Koska TM Teacher

Učitelj tehnike TM: Dinko Koska
mob.: (063) 587 644

SUBOTICA

Učitelj tehnike TM: Jozef Kujundzic
e-pošta: atirudra@gmail.com
mob.: (062) 84 43 476

UŽICE

Učitelj tehnike TM: Vladimir Jovanović
mob.: (064) 44 33 262

Učitelj tehnike TM: Ana Ćirović
mob.: (064) 30 77 021

ZRENJANIN

Učitelj tehnike TM: Jožef Viola
e-pošta: vjozef@yahoo.com
mob.: (064) 17 56 801